O mne

Ahoj! Volám sa Martina a vítam ťa na mojom blogu. Mám 16 17 18 19  20 a v blogovom svete sa pohybujem už nejaký ten čas. Možno chcete vedieť, o čom tu píšem, predtým než sa pustíte do čítania.Tento blog je zmesou všetkého z môjho života - som veľmi komplikovaný človek. Moja povaha je veľmi zložitá, mám v sebe množstvo protikladov, ktoré si vždy navzájom oponujú, takže sa môže stať, že mám na niektoré veci dva úplne odlišné názory. Som človek, ktorý si stavia vzdušné zámky a sníva s otvorenými očami.

V niektorých prípadoch som otrasne neznesiteľný perfekcionista a detailista, ktorý musí mať všetko urobené najlepšie ako to zvládne. Som blázon do kníh a do všetkých možných vecí z papiernictva.

Nejdem tu už kecať o sebe, aby to nevyznelo tak, že som ako narcis. Ak by ste sa potrebovali niečo opýtať, nájdete ma tu:

tina.kubandova@gmail.com

Alebo na sociálnych sieťach, ktoré máte napravo →

2 komentáre :

  1. Milá Wanderer, jsi velmi zajímavá osoba. :-) V některých řádcích jsem se také našla. Ráda budu sledovat Tvé nové články, píšeš velmi poutavě a zajímavě. Měj se pěkně.

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Naozaj zaujímavá prezývka :) Španielčinu by som sa aj chcela veľmi učiť, ale prischla mi ruština a ver mi je to drina, radšej by som mala nemčinu, ale na výber je už pre mňa neskoro :) A máš naozaj veľmi pekný dizajn, taký milý a jednoduchý, veľmi sa mi páči :)

    P.S- Zbožňujem skupinu All time low

    OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za každý komentár :)

Back to Top